czwartek, 15 czerwca 2017

"Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń." - wydawnictwo Niko

Kochani jakiś czas temu udało mi się nawiązać współpracę z wydawnictwem NIKO. Mój synek Marcin bardzo ucieszył się z tej wiadomości, ponieważ to właśnie On był moim króliczkiem doświadczalnym :). Książka, którą dziś zaprezentujemy przyniosła Marcinkowi wiele radości. Jednak zanim o książce, to może zapoznam Was z wydawnictwem NIKO.

Kilka słów o wydawnictwie:

Każdy z nas zaczynał w dzieciństwie przygodę z czytaniem, pisaniem i liczeniem. Nasze doświadczenia z tym związane są lepsze lub gorsze, ale wszyscy chcemy, żeby wspomnienia naszych pociech z tego okresu były jak najprzyjemniejsze. Dlatego Wydawnictwo NIKO tworzy ćwiczenia, które kształcą i bawią. Poprzez zabawę dzieci poznają świat, uczą się liczyć, pisać, czytać i rozwijają swoje zdolności manualne. Nasze książki są atrakcyjnie i nowocześnie wydane, urozmaicone graficznie i wzbogacone pięknymi rysunkami.

Towarzyszymy naszym Czytelnikom od początków edukacji. Współpracujemy z doświadczonymi ludźmi – autorami i nauczycielami praktykami, dzięki czemu nasze książki osiągają najwyższy poziom merytoryczny zgodny z wytycznymi MEN.

Nasza oferta wydawnicza skierowana jest zarówno do dzieci, jak i rodziców – ponieważ przygotowujemy ją z myślą o radosnej zabawie oraz nauce w rodzinnym gronie. Przy jej opracowywaniu korzystamy także z własnych doświadczeń jako rodziców.

Jak widzicie oferta tego wspaniałego wydawnictwa jest bardzo bogata. Jeśli chcecie zapoznać się bliżej to zapraszam na stronę internetową TU .

Wracając do książki, zainteresuje ona każde dziecko ( nawet te, które nie interesuje się piłką nożną ). Dość duża czcionka ułatwia czytanie.

Informacje o książce:

autor: Wioletta Piasecka
wydawca: Wydawnictwo NIKO
wydanie: 2016, wydanie I
ilość stron: 56 stron
format: 170 x 240 mm
oprawa: twarda


Mój syn nie należy do dzieci, które kochają czytać ( niestety nie odziedziczył tego po mnie ). Jednak kiedy tylko przyszła paczka od wydawnictwa od razu ta pozycja przypadła Mu do gustu. Zabrał nawet tę książkę na wycieczkę, aby móc poczytać w autokarze 
( czym zaplusował u wychowawczyni :) ).

Książka "Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń." podzielona jest na dwie części. Pierwsza to opowieść o grupce dzieci, które zakładają osiedlową drużynę piłkarską. Oczywiście przyświeca im idea aby wygrywać wszelkie możliwe mecze. Każde z nich marzy również aby stać się taką gwiazdą piłkarską jak nasz ukochany Robert Lewandowski :). Oczywiście ni zawsze jest różowo i większość rozgrywek nasza drużyna przegrywa. Czy to nie zniechęci ich do treningów i porzucenia piłkarskich marzeń ? Dowiecie się tego kiedy przeczytacie ze swoimi pociechami "Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń.".

Druga część książki to zagadki piłkarskie. Dotyczą one zarówno naszych rodzimych piłkarzy, jak i tych zagranicznych. Śmiało mogę stwierdzić, że jestem teraz ekspertką jeśli chodzi o piłkę nożną i wiem o czym mój syn rozmawia ze swoim tatą :)
Twarda oprawa zapewni długą żywotność książki, która jak już wcześniej pisałam przeżyła swoją pierwszą ( i zapewne nie ostatnią wycieczkę).

Z czystym sumieniem polecam książkę "Zagadki piłkarskie. Drużyna marzeń." od wydawnictwa Niko. Zapewni ona Wam oraz Waszym pociechom wiele radości.

A wydawnictwu NIKO dziękuję za to, że jako jedna z pierwszych osób miałam możliwość zapoznania się z tą cudowną książką.

5 komentarzy:

 1. To dobrze że pani syn czyta. Większość teraz siedzi w tabletach a o książkach nie mają pojęcia. Pochodzę z pokolenia podwórka a książki były u mnie na porządku dziennym. Do dziś uwielbiam czytać ^^

  http://staypositivebypaulen.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 2. To dobrze że pani syn czyta. Większość teraz siedzi w tabletach a o książkach nie mają pojęcia. Pochodzę z pokolenia podwórka a książki były u mnie na porządku dziennym. Do dziś uwielbiam czytać ^^

  http://staypositivebypaulen.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjna książka w każdym calu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie wydana i godna uwagi książka, nawet mój mąż chętnie by ją przeczytał.

  OdpowiedzUsuń