środa, 13 września 2017

Revers Diva Gel Effect - lakiery do paznokci

Dziś, jak tytuł posta wskazuje, opowiem Wam o lakierach do paznokci marki Revers.
Kilka słów od producenta:
DIVA GEL EFFECT lakier do paznokci z efektem żelu, bez konieczności użycia bazy, topu i lampy UV. Już jedno pociągnięcie szerokiego pędzelka pozwala uzyskać efekt idealnie gładkich, pokrytych głębią koloru paznokci z żelowym wykończeniem. Dzięki wyjątkowej formule, kolor pozostaje intensywny i wyjątkowo lśniący przez wiele dni, bez konieczności poprawek. Lakier równomiernie pokrywa płytkę paznokcia i jednocześnie ją utwardza. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na swobodny wybór swoich ulubionych odcieni.

Lakier DIVA GEL EFFECT można tak samo łatwo i szybko usunąć jak zwykły lakier do paznokci.
Malowanie paznokci tym lakierem jest łatwe i przyjemne. Ma świetną, lekką konsystencję, nie jest gęsty. Dzięki szerokiemu pędzelkowi przy jednym pociągnięciu pokrywamy większą część płytki paznokcia. Aby otrzymać porządny efekt i intensywny kolor, należy nałożyć dwie warstwy lakieru.
Czas schnięcia to ok 5 minut.


 Bez żadnego odprysku lakier wytrzymał na moich paznokciach 4 dni. Podejrzewam, że gdybym mniej pracowała z wodą to wytrzymałby dłużej.Na pewno nie pozostanę tylko przy dwóch kolorach lakieru z tej firmy. Tutaj znajdziecie wszystkie kolory lakierów.


Znacie te lakiery ? Jak się sprawdziły u Was ?

4 komentarze: