niedziela, 16 lipca 2017

Darmowe gadżety szkolne dla Twojego dziecka

Kochani dziś troszkę inny wpis. Ci. którzy znają bliżej wiedzą jak bardzo lubię angażować się w różnego rodzaju akcje charytatywne.

Jakiś czas temu powstała fantastyczna inicjatywa społeczna, polegająca na rozdawaniu gadżetów szkolnych dla dzieci. Jej inicjatorem jest młody chłopak – Mateusz Pawłowski – osoba niewidoma o ogromnym sercu.

Mateusz w ubiegłym roku ukończył Technikum Administracyjne przy Specjalnym Ośrodku Szkolono-Wychowawczym dla Młodzieży Niewidomej i Słabowidzącej w Chorzowie. Ma dopiero 20 lat, a na swoim koncie już kilka akcji charytatywnych. Będąc jeszcze w szkole średniej zorganizował dwa konkursy plastyczne dla najmłodszych. Pierwszy był podtytułem „Kreatywne dziecko”, drugi pod tytułem „Pieniądz przyszłości”. W każdym z nich wzięło udział ponad 700 dzieciaków. Były one szeroko promowane w internecie, ponieważ oferowano atrakcyjne nagrody.

Dzięki współpracy z różnymi firmami udało się pozyskać różne gadżety dla uczniaków :)
Są to:
  • naklejki,
  • zeszyty, 
  • notesy, 
  • plany lekcji, 
  • linijki 
  • zakładki do książek.
Przedmioty te rozdawane są wszystkim chętnym osobom prywatnym na miejscu oraz wysyłane pocztą. Wsparcie oferowane jest także placówkom wspierającym wychowanie dzieci: szkołom, świetlicom środowiskowym, przedszkolom oraz fundacjom i stowarzyszeniom.

Jeśli posiadacie dzieci w wieku szkolnym, to nie czekajcie i odbierzcie takie gadżety.
Jak skontaktować się z autorem tej wspaniałej akcji ? 
Oto numer telefonu: 505904182

Akcja trwa do odwołania lub do wyczerpania zapasów.

Zwracam się do Was jeszcze z jedną prośbą. Jeśli macie blogi lub fanpage to udostępniajcie te informacje, niech dowie się o tym jak największa liczba osób.
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Sandra :)

3 komentarze: